YAMAHA Szkoła Muzyczna

Szkoła Muzyczna Yamaha – Rzeszów Łańcut LeżajskKolbuszowaPrzeworsk
  • Zapisy trwają!

Nowy rok szkolny

Rozpocznij nowy rok szkolny z pasją i daj się wciągnąć w fascynujący świat muzyki, gdzie czekają na ciebie niezapomniane przygody dźwiękowe.

• Lato 2023

Półkolonie letnie

Odkryj letnią melodię przygód i muzycznej zabawy zapisując się na półkolonie organizowane przez Szkołę Muzyczną YAMAHA - idealną okazję do rozwijania talentów w inspirującej atmosferze.

• Konkurs talentów

Muzykalia

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym niezwykłym konkursie talentów muzycznych, gdzie możesz podzielić się swoją pasją i umiejętnościami w otoczeniu wsparcia i aplauzu.

Nasza szkoła

Programy nauczania

Szkolenie w Szkole Muzycznej YAMAHA to nie tylko zdobycie kompetencji i pogłębienie umiejętności, lecz przede wszystkim odkrywanie i rozwijanie pasji, co stanowi najcenniejszą nagrodę dla nauczyciela.

Poznaj naszych nauczycieli

Nauczyciele Szkoły Muzycznej YAMAHA – pasjonaci i eksperci w swojej dziedzinie, inspirujący rozwój muzyczny uczniów każdego poziomu umiejętności.

Dodatkowa oferta

Odkryj nowe muzyczne perspektywy dzięki rozszerzonej ofercie Szkoły Muzycznej YAMAHA, która obejmuje unikalne możliwości i doświadczenia, inspirując do głębszego zanurzenia się w świecie muzyki.

Szkoła w obiektywe

W kategorii Galeria znajdziesz bogatą kolekcję zdjęć i filmów, ukazujących inspirującą atmosferę oraz wyjątkowe momenty z życia szkoły, pozwalając ci lepiej zanurzyć się w jej dynamicznym i twórczym otoczeniu.

Odtwórz wideo

Wybierz najlepszy moment dla siebie!

Zapisy do Szkoły Muzycznej YAMAHA są dostępne przez cały rok, zapewniając elastyczność i możliwość dołączenia do inspirującego świata muzyki w dogodnym dla siebie terminie.

Nasze oddziały

Rozsiane na terenie całego Podkarpacia oddziały Szkoły Muzycznej YAMAHA oferują lokalny dostęp do wysokiej jakości edukacji muzycznej w różnorodnych regionach.

YAMAHA stanowi placówkę edukacyjną, której celem jest pielęgnacja oraz rozwijanie pasji, jaką niezaprzeczalnie potrafi być zamiłowanie do muzyki. Nasza szkoła jest powszechnie ceniona, jej dorobek składa się nie tylko z wielu osiągnięć, ale także tego, co najważniejsze – zaufania rodziców oraz wyrazów uznania ze strony rozwijających się pod naszymi skrzydłami uczniów.

Pomimo sporego bagażu doświadczenia oraz osiągniętego profesjonalizmu, robimy wszystko, aby w dalszym ciągu się rozwijać. Jesteśmy w stanie nauczyć gry na każdym instrumencie, a prowadzone przez nas działania są nacechowane nie tylko zaangażowaniem, ale także zamiłowaniem, a wręcz zapałem – oczywiście tym pozytywnym. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne podejście do ucznia, właśnie dlatego prowadzone przez nas zajęcia odbywają się wyłącznie w wyjątkowo małych grupach tudzież indywidualnie. Oferowane Państwu programy nauczania zostały sumiennie zestawione pod okiem pedagogów oraz wirtuozów muzyki, dzięki czemu są one odpowiednio dobrane pod względem zarówno wieku, jak i zaawansowania poszczególnych uczestników zajęć. Nasze sale muzyczne zostały kompleksowo wyposażone, a stosowane sprzęty cechuje wysoka jakość oraz bezawaryjność.