biuro@muzyka-yamaha.pl
(+48) 605 406 353

Półkolonie zimowe - Ferie 2024

Zbliżają się ferie 2024, więc jak co roku zapraszamy na Półkolonie organizowaną przez Szkołę Muzyczną YAMAHA oraz Akademię Tańca i Ruchu

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Muzyka, Taniec, Nauka, Ruch i Dobra Zabawa w  Szkole Muzycznej YAMAHA oraz Akademii Tańca i Ruchu !

Galeria NOWY ŚWIAT ( II poziom )

Szkoła Muzyczna YAMAHA wraz z Akademia Tańca i Ruchu zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na półkolonie w Rzeszowie.

Turnusy będą odbywać się przez cały okres wakacji. Aktywny wypoczynek z Akademią Tańca i Ruchu oraz Szkołą Muzyczną YAMAHA to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą, by ich dziecko spędziło niezapomniany czas w gronie rówieśników.

Dla naszych podopiecznych przewidziane są liczne atrakcje m.in.: zajęcia muzyczne i sportowe, zajęcia taneczne. W cenę półkolonii wliczone jest także ubezpieczenie i wyżywienie.

Bezpieczny i aktywny wypoczynek dla Twojego Dziecka. Półkolonia zgłoszona w Kuratorium Oświaty.

Terminy Półkolonii Zimowych 2024 :

TURNUS I

29.01 – 02.02.2024

TURNUS II

05.02. – 09.02.2024

Organizujemy półkolonie w godzinach od 6:30 do 17:00. Nasz niezwykle ciekawy program łączy w sobie naukę, ruch i dobrą zabawę. Gwarantujemy wspaniałą rozrywkę i niezapomniane przeżycia w gronie rówieśników pod okiem wykwalifikowanych Nauczycieli i Opiekunów.

Plan tygodnia (*przykładowy)

Menu półkolonia

wykwalifikowaną kadrę opiekunów i nauczycieli,

wyżywienie: śniadanie, obiad, deser