Szkoła Muzyczna Ymaha

Odtwórz wideo

Odkryj Naszą Szkołę w Pełnym Blasku na Filmie!

Szkoła Muzyczna YAMAHA stanowi placówkę edukacyjną, której celem jest pielęgnacja oraz rozwijanie pasji, jaką niezaprzeczalnie potrafi być zamiłowanie do muzyki.

Nasza szkoła jest powszechnie ceniona, jej dorobek składa się nie tylko z wielu osiągnięć, ale także tego, co najważniejsze – zaufania rodziców oraz wyrazów uznania ze strony rozwijających się pod naszymi skrzydłami uczniów.

Jesteśmy jedyną szkołą muzyczną posiadającą swój AUTORSKI program nauczania, opracowany przez znakomitych muzyków z całego świata. Program realizowany jest na podstawie naszych autorskich książek, wyposażonych w płyty CD lub pendriv’y. „Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty”

Pomimo sporego bagażu doświadczenia oraz osiągniętego profesjonalizmu, robimy wszystko, aby w dalszym ciągu się rozwijać. Jesteśmy w stanie nauczyć gry na prawie każdym instrumencie, a prowadzone przez nas działania są nacechowane nie tylko zaangażowaniem, ale także zamiłowaniem, a wręcz zapałem – oczywiście tym pozytywnym.

Nasza placówka działa od 21 lat na terenie podkarpacia. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie w Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20. Posiadamy również oddziały na terenie Rzeszowa, Łańcuta, Leżajska, Kolbuszowej, Głogowa Małopolskiego i Przeworska oraz ich okolic. Jesteśmy obecnie największą Szkołą Muzyczną YAMAHA w Polsce. Uczy się u nas aktualnie ponad 1800 uczniów, zatrudniamy ok. 50 nauczycieli.

Nasze największe atuty

• autorski program nauczania, odpowiednio dobrany pod względem wieku, jak i poziomu zaawansowania uczestników zajęć,
  • personalne podejście do ucznia, nauka odbywa się w wyjątkowo małych grupach tudzież indywidualnie,
  • zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, którym stale dajemy możliwość podnoszenia swoich kompetencji na różnorodnych szkoleniach,