dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorośli

Szkoła Muzyczna YAMAHA potrafi odkryć talenty i doskonalić posiadane już przez kursantów umiejętności. Śpiew jest umiejętnością, którą należy rozwijać i stale doskonalić. Błędem byłoby pozostanie na tym samym poziomie wokalnym, gdyż stanie w miejscu jest w tym zakresie równoznaczne z cofaniem się. Prowadzone w naszej placówce lekcje wokalu

W szkole Muzycznej YAMAHA w Rzeszowie i Łańcucie proponujemy profesjonalne programy nauki śpiewu, skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych i uważamy, że emisję głosu oraz śpiew można kształcić zarówno w okresie dzieciństwa, jak i bardziej zaawansowanego etapu życia. Tworzymy specjalistyczne programy PMS – Popular Music School (Szkoła Muzyki Rozrywkowej). Są one konstruowane pod okiem specjalistów z branży muzycznej i pedagogiki. Dzięki temu otrzymujemy ścieżkę kształcenia nie tylko skuteczną i wysoce rozwojową, ale także przyjemną i motywującą.

Programy Popular Music School pozwalają na efektywną naukę wokalu od podstaw, ale również umożliwiają doskonalenie posiadanych predyspozycji osobom, które już nabyły kluczowe kompetencje wokalne. Nasze programy przewidziane są najczęściej na okres 3-5 lat.

Dla studentów przygotowujemy materiały pomocne w zakresie przyswajanie wiedzy i nabywania umiejętności. Są to podręczniki, płyt CD, akompaniamenty opracowane w oparciu o standard XG – pliki MIDI. Pomoce naukowe zawierają wyjątkowo ciekawe i motywujące zarazem formy lekcji. Nauka wokalu ma miejsce w obecności doświadczonego nauczyciela, który swoją wiedzą i doświadczeniem wprowadza kursantów w zaawansowany świat muzyki i rozwija w nich pożądane umiejętności. Ścieżka kariery przewidziana jest w ten sposób, aby na bieżąco motywować kursanta i obrazować jego postępy. Nie możemy dopuścić bowiem do zniechęcenia lub poddania się na określonym etapie nauki. W naszej szkole zatrudniona jest wysoce wykwalifikowana kadra, która posiada nie tylko rozległą wiedzę i kompetencje, ale też potrafi je przekazać w praktyce. W naszej placówce można brać udział w zajęciach grupowych oraz indywidualnych. Po zakończeniu ścieżki kształcenia uczniowie często decydują się na grę/śpiew w zespole muzycznym, opcjonalnie w orkiestrze instrumentalnej.